Działki Bory Tucholskie - Tleń

 • Jezioro

 • Klimat

 • Rowery

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Natalia

668 Pokaż numer Loading...
 • Imię
 • E-mail
 • Telefon
 • Treść

Podstawowe informacje

Osada zlokalizowana nad jeziorem Żurskim w samym sercu Borów Tucholskich, w malowniczej wsi Tleń.

Szczegóły dotyczące gruntów:

Powierzchnia działek: od 1000 m2

Cena: 100 000 zł (100 zł/m2)

 Rodzaj działek: budowlane

Media: w granicach działki

Dojazd: droga asfaltowa

Opis i atuty gruntów


Tleń to położona w samym sercu Borów Tucholskich miejscowość o niezwykłych walorach przyrodniczych i krajobrazowych. Umiejscowiona nad jeziorem Żurskim, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wdy oraz jednego z najmłodszych parków krajobrazowych w Polsce - Wdeckiego Parku Krajobrazowego. W niedalekiej odległości znajduje się również najstarszy w Polsce urzekający swoją tajemniczością oraz niepowtarzalnym charakterem Rezerwat Leśny Cisy Staropolskie im. Leona Wyczółkowskiego.

Miejscowość i jej okolice są doskonałą przestrzenią do wypoczynku przez cały rok. Liczne trasy rowerowe, spacerowe, atrakcje turystyczne, tereny rekreacyjne i wypoczynkowe gwarantują niezwykły potencjał turystyczny oraz inwestycyjny tego miejsca. Nowe inwestycje przyciągają nie tylko turystów, ale również inwestorów i osoby chcące osiedlić się tu na stałe, doceniające rosnący potencjał tego regionu.

Atrakcyjnie umiejscowione działki budowlane o powierzchni od 1000 do 1772 m2 znajdujące się 20 km od węzła autostrady A1 Warlubie, pozwalają na wykorzystanie działki w celach rekreacyjno-wypoczynkowych lub jako lokata kapitału. Doskonała komunikacja z innymi miastami, takimi jak oddalony o 40 km Grudziądz oraz niedaleka odległość od bałtyckiego wybrzeża sprawiają, że sektor nieruchomości gruntowych w tym miejscu znajduje się w fazie dynamicznego wzrostu, co ma odzwierciedlenie w dalszym wzroście wartości działek.

Film

Okolica

Bory Tucholskie

Jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce zajmujący powierzchnię niemal 3 tys. km kwadratowych. Na jego terenie znajduje się wiele form ochrony przyrody, między innymi parki krajobrazowe i rezerwaty biosfery.

Jezioro Żurskie

Zlokalizowane na terenie Wdeckiego Parku Krajobrazowego jezioro zajmujące powierzchnię 440 ha. Akwen urozmaicają liczne półwyspy, wyspy i zatoki oraz bardzo urozmaicona linia brzegowa.

Wdecki Park Krajobrazowy

Jeden z młodszych parków krajobrazowych znajdujących się w Polsce, na którego terenie znajduje występuje wiele rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Szczególne walory przyrodnicze, duże zróżnicowanie rzeźby terenu, gleb i wód wpływa na bogactwo flory i fauny tego miejsca.

Szlak Wdy

Szlak kajakowy o charakterze krajobrazowo-przyrodniczym liczący długość 38 km. Liczne, malownicze zakola, wysokie zalesione brzegi oraz piękne przełomy wpływają na jego atrakcyjność wśród miłośników kajakarstwa.

Grudziądz

Historyczne miasto, które może pochwalić się kilkoma niezwykłymi zabytkami, między innymi zespół historyczny spichlerzy znajdujący się nad brzegiem Wisły, Bramą Wodną oraz uroczymi uliczkami starego miasta.

Wybierz działkę

Skontaktuj się z nami

Masz pytania

Skontaktuj się z
naszym konsultantem!

Umów się na rozmowę
 • Numer gruntu

  Kompleks działek

 • Powierzchnia

  1 000 m2

 • Dostępna

  100 000 zł

Zobacz więcej działek

Ważne dokumenty

Treść miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Plik dokumentu

Wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Plik dokumentu

Spodobała Ci się ta osada?

Masz pytania dotyczące gruntu? Zainteresowała Cię konkretna działka?

Skontaktuj się z nami

Umów się z naszym doradcą

Skontaktuj się z nami
Zamknij

Zostaw wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli wolisz omówić kwestie telefonicznie – zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

668287426