Dodaj ogłoszenie

Działka w górach z domkiem

Rekreacyjne działki w górach. Nieruchomości z domkiem na sprzedaż

Nic tak nie nadaje się na miejsce wypoczynku, jak własna działka z dala od cywilizacji. Najlepiej z domem, dzięki czemu możesz zniknąć z miasta na weekend, tydzień, a nawet całe wakacje. W górach czeka na Ciebie mnóstwo nieruchomości gruntowych - wybierz jedną z nich i postaw na niej wymarzony domek.

Działki rekreacyjne na sprzedaż w górach

Warto kupić nieruchomość w górach, zwłaszcza jeśli mieszka się niedaleko. Wówczas zawsze uda się wyskoczyć choć na dzień, dwa, żeby naładować baterie wśród zieleni. Nasze działki położone są w rozsądnej odległości od większych miast, dzięki czemu jesteś w stanie szybko dotrzeć do swojego wymarzonego górskiego domku. Oferujemy działki z gotowymi przyłączami lub znajdującymi się przy ich granicy. Pełna infrastruktura zapewni Ci komfort, bieżącą wodę i umożliwi korzystanie z urządzeń gospodarstwa domowego.

Działki budowlane z domkiem letniskowym do 35 m2

Do budowy niewielkiego domu nie potrzebujesz pozwolenia, wystarczy zgłosić taki zamiar w urzędzie. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór działek rekreacyjnych, a na jednej z nich już niedługo możesz spędzać każdą wolną chwilę. Pomagamy sprzedać działki o powierzchni, na której spokojnie wybudujesz domek letniskowy i jeszcze zostanie Ci sporo miejsca, żeby założyć ogród.

Oferta ogłoszeń od sprawdzonych deweloperów, inwestorów i właścicieli działek

Współpracujemy z osobami mającymi doświadczenie w sprzedaży działek. Dzięki temu wiesz, co kupujesz. Nie domyślasz się, co jest na zdjęciu, czy gdzie znajdują się przyłącza. Na zdjęciach publikowanych w ogłoszeniach wszystko widać jak na dłoni. Do tego zamieszczamy opisy, raporty i mapki, pozwalające na jeszcze lepszą orientację w planie działki. Wiemy, że czasem ciężko sobie wyobrazić, jak działka wygląda w całości, bo nawet najlepsze panoramiczne zdjęcie wykonywane z ziemi nie odda całości. Dlatego stosujemy nowoczesne technologie pozwalające nam w pełni zaprezentować wygląd działki, zanim zobaczysz ją na żywo.

Dom i ogród w górach - to możliwe również na działce rekreacyjnej

Działka rekreacyjna w górach to alternatywa dla przydomowego ogródka w mieście czy działki ROD. Zakup działki z domem letniskowym sprawia, że masz z głowy bieganie po urzędach celem zgłoszenia budowy. Nie czekasz też na ekipę budowlaną, tylko przychodzisz na gotowe. Zaraz po zakupie możesz zacząć się urządzać i w pełni zrelaksować na własnej działce. Oszczędzasz czas i nerwy, a w dodatku w pierwszy wolny weekend resetujesz się na swojej ziemi. Czy może być lepiej?

Atrakcyjnie położone działki rekreacyjne w górach

Powiaty i gminy górskie cały czas oferują grunty usytuowane w pięknych okolicach. Ofertę aktualizujemy na bieżąco, dzięki czemu zawsze wiesz, które działki są dostępne. Nie marnujesz czasu na niepotrzebne wiadomości i nic niewnoszące telefony. Rozwijający się ruch turystyczny w polskich górach bardzo wpływa na stopień zainteresowania nieruchomościami. Pilnujemy więc, żeby każdemu ogłoszeniu towarzyszył szczegółowy opis, dzięki któremu od razu masz pewność, czy dana działka jest tą, którą szukasz.

Panoramiczny widok górskich pasm na co dzień - własna działka z domkiem

Działki rekreacyjne w górach zapewniają niesamowite widoki o każdej porze roku. Własny dom wolnostojący wśród szczytów i dolin sprawi, że uciekniesz z miasta, kiedy tylko chcesz. Spędzisz tu nie tylko święta Bożego Narodzenia, czy ferie, ale raz na jakiś czas przyjedziesz na kilka dni z przyjaciółmi. Z bliska zobaczysz, jak zmienia się przyroda w zależności od miesiąca. Bezpieczna zabudowa zagwarantuje Wam schronienie nie tylko latem, ale i zimą.

Ciche i spokojne działki z dojazdem drogą

Wszystkie działki dostępne są z drogi publicznej. Tylko takie grunty można zabudować, dlatego wśród naszych ogłoszeń znajdują się nieruchomości z bezpośrednim dojazdem. Nie musisz się martwić, że Twoja wymarzona posesja jest zamknięta dla świata - dostaniesz się do niej z łatwością; zimą oczywiście z łańcuchami na kołach. To jednak mała cena za możliwość doświadczania bliskości przyrody, ciszy i spokoju.

Sprzedaż działek rekreacyjnych - maksimum informacji w ogłoszeniach

A jeśli chcesz postawić dom według własnego pomysłu? W naszych ogłoszeniach znajdziesz informacje dotyczące stopnia ich uzbrojenia i lokalizacji przyłączy najważniejszych mediów (w tym wody i prądu). Dzięki temu wiesz, co musisz zrobić, żeby na Twojej działce pojawił się w pełni funkcjonujący domek. Oferujemy sprawdzone działki o uregulowanej sytuacji prawnej, dla których bez problemu można zgłosić chęć budowy domu.

Rekreacyjne działki uzbrojone i z dostępem do przyłączy - minimum formalności

Do sprzedaży oferujemy wyselekcjonowane działki, dlatego masz pewność, że nie kupujesz kota w worku. Czarno na białym widzisz, co znajduje się w ofercie. Świadomie podejmujesz decyzję, a w całym tym procesie nie ma miejsca na żadne niedopowiedzenia. Współpracujemy z zaufanymi deweloperami i właścicielami działek dbającymi o to, żeby każda z nich trafiła w dobre ręce, a zakup przyniósł satysfakcję nowemu właścicielowi.

 

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij