Dodaj ogłoszenie

Działki Województwo Opolskie

Województwo Opolskie - granica administracyjna

Szukasz działki w tej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Chcesz sprzedać tu działkę?

Dodaj swoje ogłoszenie!

Skorzystaj z mapy dzięki której precyzyjnie określisz położenie działki. Calość potrwa 5 minut!

Powiaty w granicach województwa

Wszystkie działki

Działki premium

Działki na Opolszczyźnie - działka w Roszkowicach

Działki na Opolszczyźnie - działka w Roszkowicach

  • od 82 000 zł

  • od 2050 m2

  • 1 grunt

  • Las Las
  • Spacery Spacery
  • Lokata Lokata
Oferta landdevelopera

Działki i grunty w województwie opolskim - oferty sprzedaży działek w okolicach Opola i nie tylko

Województwo opolskie to miejsce, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów, jak również osób prywatnych, które szukają dla siebie odpowiedniej działki. Bez wątpienia to dzięki swojemu malowniczemu krajobrazowi, znanemu w całym kraju piastowskiemu dziedzictwu oraz licznych atrakcjom turystycznym. Staje się ono coraz chętniej odwiedzane przez turystów i kupujących nieruchomości. Ci drudzy, szukając dla siebie idealnej działki, mają do wyboru wiele ogłoszeń - od działek budowlanych, poprzez inwestycyjne, aż po rolnicze. Jak wybrać odpowiednią ofertę dla siebie? 

Ogłoszenia działek budowlanych - warta uwagi inwestycja

Na liście najpopularniejszych ofert województwa opolskiego znalazły się działki budowlane, które oferowane są zazwyczaj w sporych rozmiarach i zlokalizowane na obrzeżach miast lub w zielonych okolicach. To rozwiązanie dla ludzi, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku i zapewnić sobie czystą, świeżą przestrzeń, oddaloną od hałaśliwego miasta. W przypadku takich działek, warto zwrócić szczególną uwagę na miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) danego terenu, ale również na dostępność mediów, m.in. wody i energii elektrycznej.

Potencjał ukryty w działkach inwestycyjnych

Jeśli poszukujesz odpowiedniego gruntu pod swoją inwestycję, oferta województwa opolskiego również będzie interesująca. W tym przypadku na czele listy najchętniej wybieranych ofert stoją działki inwestycyjne, dostępne zarówno w centrum miast, jak i na terenach peryferyjnych. Charakteryzują się one zazwyczaj dużą powierzchnią i odpowiednią lokalizacją, stanowiąc atrakcyjną propozycję dla nowych biznesów lub deweloperów, którzy planują budowę nowych obiektów. Warto także zwrócić uwagę na działki inwestycyjne, które zlokalizowane są w pobliżu dróg, co ułatwi logistykę wykonywanych działań.

Działka rolna dla osób szukających szczególnej przestrzeni

Kolejną ofertą, na którą warto zwrócić uwagę w tym regionie, są działki rolne. To rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a także dla tych, którzy interesują się prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Działki rolne, które znajdują się na terenach zielonych, stanowią odpowiednią przestrzeń, która pozwala na realizację wielu planów i wyzwań.

Nie zwlekaj, znajdź odpowiednią działkę!

Oferty działek i gruntów województwa opolskiego, to rozwiązanie dla osób, które chcą w bezpieczny i atrakcyjny sposób ulokować swoje oszczędności, jak również dla tych, którzy planują rozpoczęcie działalności gospodarczej lub prowadzą gospodarstwo rolnicze. Dostępne w sprzedaży działki budowlane, inwestycyjne i rolne to idealne miejsce do inwestycji. Warto skorzystać z ofert i podjąć decyzję o zakupie, aby nie przegapić możliwości nabycia unikalnego miejsca w województwie opolskim.

Czytaj więcej

Oferta specjalna

Test Działki na Mazurach Działki budowlane z linią brzegową Działki nad jeziorem z linią brzegową Działki z linią brzegową Bory Tucholskie Działki z linią brzegową Kaszuby Działki z linią brzegową Podlaskie Działki z linią brzegową Pomorskie Działki na Mazurach z linią brzegową Działki na Mazurach z linią brzegową i domkiem Działki z linią brzegową Działki z linią brzegową jeziora warmińsko-mazurskie Działki z linią brzegową kujawsko pomorskie Działki na sprzedaż w górach Działki rekreacyjne w górach Działki w górach Działki rekreacyjne w górach z domkiem Działki w górach na sprzedaż Działki w górach z potokiem Działki w górach z widokiem Działki z widokiem na góry Małe działki w górach Tanie działki w górach Działki nad morzem Tanie działki nad morzem Działka z widokiem na morze Działki na sprzedaż nad morzem Działki budowlane nad morzem Działki nad morzem zachodniopomorskie Działki nad morzem pomorskie Działki nad morzem przy plaży Działki blisko morza Działki rekreacyjne nad morzem Działki z linią brzegową Mazury Działka nad jeziorem Mazury Tanie działki na Mazurach Mazury działki na sprzedaż Działki na Mazurach z dostępem do jeziora Działki budowlane Mazury Działka nad jeziorem pomorskie Działka rekreacyjna nad jeziorem Działki nad jeziorem zachodniopomorskie Działki na sprzedaż nad jeziorem Działka budowlana nad jeziorem Działka nad jeziorem dolnośląskie Działka nad wodą Działka nad jeziorem mazowieckie Działki budowlane Działki w górach Karkonosze Działka w górach z domkiem Działki Zagórze Śląskie Działka widokowa Działka budowlana w górach Działka widokowa w górach

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij