Dodaj ogłoszenie

Działki w górach z potokiem

Działki w górach z potokiem. Zdobądź grunt Twoich marzeń.

Wyobraź sobie, że leżysz na trawie we własnym ogrodzie i słuchasz dźwięków potoku płynącego tuż za Twoim domem zlokalizowanym w niezwykłym otoczeniu delikatnych pagórków i pachnących lasów? Twoją drzemkę przerywa delikatny śpiew ptaków, a Ty możesz ze spokojem oglądać leniwie zachodzące słońce chowające się za wzgórzami. Brzmi dobrze? Nie pozostawiaj tej wizji w sferze fantazji — kup odpowiednią nieruchomość i spełnij swoje marzenie!

 

Piękna działka położona nad szumiącym strumieniem niewielkiej rzeczki, a do tego z widokiem na góry brzmi, jak cel niemożliwy do osiągnięcia. Działki na sprzedaż w regionach górskich cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród inwestorów, nie znaczy to jednak, że znalezienie odpowiedniej nieruchomości jest niemożliwe. Weź sprawy w swoje ręce i rozpocznij poszukiwania odpowiedniego gruntu!

Lubisz otoczenie przyrody, wartkie potoki i zapach lasu w powietrzu?

Pachnące lasy, czyste powietrze i dzika natura przyciąga wiele osób, które pragną odpocząć od zgiełku miast i zaznać spokoju w górskiej ostoi ciszy. Nie jest to nic dziwnego w czasach ogromnego stresu i zabiegania, które towarzyszą nam na co dzień. Odetchnięcie od codzienności podczas tzw. kąpieli leśnej to doskonała opcja na regenerację organizmu i pobudzenie wszystkich możliwych zmysłów.

Odpoczywaj aktywnie przez cały rok. Rowery, narty i trekking.

Górskie regiony Polski oferują wiele atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu. Jeździsz na nartach lub snowboardzie? Lubisz przejażdżki rowerowe i nieśpieszne spacery po lasach? A może uwielbiasz zdobywać szczyty lub uprawiasz wspinaczkę? Zamieszkanie w górach to doskonała opcja dla każdego entuzjasty aktywności w terenie. Liczne szlaki piesze i rowerowe zachwycają krajobrazem i niespotykanym nigdzie indziej klimatem.

Działka budowlana w górach. Zbuduj swój dom na wzgórzu.

Działka o powierzchni nawet kilkuset m2 zapewnia ogromne możliwości związane z aranżacją tej niezwykłej przestrzeni. Możesz zbudować tu swój własny dom, który będzie oazą spokoju i rodzinnej atmosfery, lub przeobrazić posiadany teren na biznes związany z turystyką. Wielu turystów poszukuje osobliwych noclegów urządzonych i zorganizowanych zgodnie z ideą slow life.

 

Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy i uwzględnione w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego wydawany przez gminę to typ nieruchomości, który będzie najbezpieczniejszą opcją, jeśli chcesz w niedługim czasie zbudować dom. Dodatkowo warto wybrać ofertę z dojazdem do działki drogą asfaltową, kanalizacją oraz uzbrojeniem ułatwiającymi cały proces. Nie znaczy to jednak, że działki rolne i działki rekreacyjne są nieopłacalną inwestycją. Wymagają jedynie większego zaangażowania związanego np. z przekształceniem na nieruchomość z możliwością zabudowy jednorodzinnej.

Zachwyć się krajobrazem. Widokowa działka w górach.

Nieruchomość położona na wzgórzu zapewnia ogrom możliwości związanych z wybitnymi walorami widokowymi. Często takie działki położone są na wzgórzach i cechują się dużym nachyleniem, które nie zawsze musi być minusem. Rozwiązań jest kilka, można np. zniwelować niekorzystny fragment działki lub zamówić indywidualny projektu domu dostosowany do warunków nieruchomości. Oryginalność domu i malowniczy krajobraz za oknem zrekompensują wszystkie trudności wynikające z budowania na pochyłym terenie.

Szukasz atrakcyjnej działki w górach? Nieruchomości na sprzedaż.

Powiaty górskie takie jak powiat tatrzański lub żywiecki cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów, jednak z roku na rok zwiększa się również powodzenie mniej znanych miejsc w górach. Góry Sowie, Izery, Góry Bystrzyckie, czy Góry Orlickie to doskonałe lokalizacje, jeżeli poszukujemy działek i gruntów w mniej zatłoczonych przez turystów regionach Polski. Atrakcyjne działki budowlane będą tam również dużo tańsze niż te w popularniejszych miejscach.

Chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji? Skorzystaj z Buylando!

Szukasz działki posiadającej dostęp do potoku oraz górskiego pejzażu? Nieruchomości gruntowe to doskonała lokata kapitału, z którą nie warto czekać zbyt długo. Ceny działek od wielu lat idą w górę i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie. Skorzystaj z naszej oferty działek zlokalizowanych w najpiękniejszych miejscach w Polsce. Ogłoszenia na naszym portalu zawierają wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o przyszłym zakupie, takie jak nr działki, jej rodzaj, powierzchnia, dokładna lokalizacja, zdjęcia nieruchomości oraz jej najbliższej okolicy.

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij