Dodaj ogłoszenie

Wszystkie działki

Wszystkie ogłoszenia

Działka budowlana na sprzedaż - Dobra (Szczecińska) - 321101_2.0001.66/49

Działka budowlana na sprzedaż - Dobra (Szczecińska) - 321101_2.0001.66/49

Zachodniopomorskie / Policki / Dobra (Szczecińska)

  • 2 400 000 zł

  • 3073 m2

  • 781 zł/m2

Oferta prywatna
Działka budowlana na sprzedaż - Dobra (Szczecińska) - 321101_2.0001.30

Działka budowlana na sprzedaż - Dobra (Szczecińska) - 321101_2.0001.30

Zachodniopomorskie / Policki / Dobra (Szczecińska)

  • 2 500 000 zł

  • 4600 m2

  • 544 zł/m2

Oferta prywatna

Działki i grunty na sprzedaż w zachodniopomorskim.

Zachodniopomorskie poza niesamowitą przyrodą i licznymi atrakcjami zachęca do siebie też możliwościami inwestycyjnymi. Oferuje bowiem wiele atrakcyjnych możliwości, zarówno dla osób szukających działek pod budowę domu, jak i dla przedsiębiorców chcących rozwinąć swoją działalność.

Nadmorskie przeżycia i bliskość przyrody.

Zachodniopomorskie to województwo, które szczyci się pięknymi krajobrazami nadmorskiego wybrzeża i malowniczych jezior. Ponadto, bliskość morza, pozwala na korzystanie z pięknych nadmorskich widoków. To idealna opcja dla osób lubiących sporty wodne  i odpoczynek na plaży. Dodatkowo jest to jeden z najbardziej zalesionych regionów Polski, co daje możliwość pieszych wędrówek i zwiedzanie atrakcyjnych miejsc z dala od miejskiego zgiełku.

Rozwijająca się infrastruktura.

Ciągły rozwój infrastruktury jest jednym z najważniejszych atutów tego regionu, co sprawia, że działki na sprzedaż w tej okolicy stają się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów i osób, które szukają cichego i spokojnego miejsca do życia. Dzięki zwiększającym się inwestycjom w infrastrukturę, województwo to rozwija się coraz szybciej.

Warto zwrócić uwagę na rozbudowę dróg, autostrad i innych połączeń komunikacyjnych, co wpływa pozytywnie na rozwój transportu i turystyki. Wzrost liczby miejsc pracy i atrakcyjność regionu przyczyniają się również do zwiększenia popytu na działki położone w tej okolicy.

Atrakcyjna działka budowlana w nadmorskiej okolicy.

Budowlana działka zlokalizowana w zachodniopomorskim to idealna opcja dla osób, które pragną cieszyć się bliskością morza i urokami nadmorskiego klimatu. Działki w tym regionie cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na piękno przyrody, a zwłaszcza malownicze krajobrazy, które można podziwiać niemal na każdym kroku. Nieruchomość w tej okolicy to gwarancja nie tylko wspaniałych widoków, ale również możliwości aktywnego spędzania czasu, np. poprzez wędrówki po pięknych ścieżkach rowerowych czy relaks na plaży.

Widząc na sprzedaż działkę budowlaną położoną w nadmorskiej okolicy, warto zwrócić uwagę na to, czy działka posiada wszystkie niezbędne media, czy ma wydane warunki zabudowy, zapoznać się z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oraz dowiedzieć się, czy jest dostępna droga dojazdowa. Działki budowlane w nadmorskich miejscowościach cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego warto działać szybko, aby nie przegapić okazji na zakup wymarzonej nieruchomości!

Lokalizacja sprzyjająca turystom - działki rekreacyjne.

Zachodniopomorskie słynie z pięknych krajobrazów i bogatej bazy turystycznej. Właśnie dlatego działki rekreacyjne w tej okolicy są bardzo atrakcyjne. Znajdują się one zwykle blisko morza, w okolicach pięknych jezior i lasów, co daje możliwość wypoczynku na łonie natury. Jest to doskonałe miejsce na letni wypoczynek lub weekendowy wypad z rodziną i przyjaciółmi.

Możliwości spędzania czasu na plaży, wędkowania, kajakarstwa, czy jazdy na rowerze z pewnością przyciągają turystów, co z kolei może stanowić okazję do prowadzenia biznesu związanego z turystyką.

Ogłoszenia działek na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim świetną inwestycją.

Działki inwestycyjne na sprzedaż na tym terenie są niezwykle atrakcyjne, gdyż rozwija się tam wiele gałęzi gospodarki, takich jak turystyka, rolnictwo czy przemysł. Kupując taką nieruchomość, można zainwestować w biznes związany z tymi sektorami, na przykład otworzyć pensjonat czy agroturystykę. Kolejnym atutem jest świetne położenie geograficzne - blisko morza oraz granicy z Niemcami. Wysoka dostępność komunikacyjna, rozwijająca się infrastruktura oraz wsparcie lokalnych władz to dodatkowe czynniki, które sprawiają, że działki inwestycyjne w zachodniopomorskim są dobrą inwestycją.

 

Czytaj więcej

Oferta specjalna

Test Działki na Mazurach Działki budowlane z linią brzegową Działki nad jeziorem z linią brzegową Działki z linią brzegową Bory Tucholskie Działki z linią brzegową Kaszuby Działki z linią brzegową Podlaskie Działki z linią brzegową Pomorskie Działki na Mazurach z linią brzegową Działki na Mazurach z linią brzegową i domkiem Działki z linią brzegową Działki z linią brzegową jeziora warmińsko-mazurskie Działki z linią brzegową kujawsko pomorskie Działki na sprzedaż w górach Działki rekreacyjne w górach Działki w górach Działki rekreacyjne w górach z domkiem Działki w górach na sprzedaż Działki w górach z potokiem Działki w górach z widokiem Działki z widokiem na góry Małe działki w górach Tanie działki w górach Działki nad morzem Tanie działki nad morzem Działka z widokiem na morze Działki na sprzedaż nad morzem Działki budowlane nad morzem Działki nad morzem zachodniopomorskie Działki nad morzem pomorskie Działki nad morzem przy plaży Działki blisko morza Działki rekreacyjne nad morzem Działki z linią brzegową Mazury Działka nad jeziorem Mazury Tanie działki na Mazurach Mazury działki na sprzedaż Działki na Mazurach z dostępem do jeziora Działki budowlane Mazury Działka nad jeziorem pomorskie Działka rekreacyjna nad jeziorem Działki nad jeziorem zachodniopomorskie Działki na sprzedaż nad jeziorem Działka budowlana nad jeziorem Działka nad jeziorem dolnośląskie Działka nad wodą Działka nad jeziorem mazowieckie Działki budowlane Działki w górach Karkonosze Działka w górach z domkiem Działki Zagórze Śląskie Działka widokowa Działka budowlana w górach Działka widokowa w górach

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij