Dodaj ogłoszenie

Działki z linią brzegową Pomorskie

Działki z linią brzegową pomorskie. Wymarzona lokalizacja.

Zamieszkać nad polskim morzem? Bajka. I to taka, w której możesz żyć już niedługo. W ofertach, które znajdziesz na tej stronie, zobaczysz najpiękniejsze działki z linią brzegową pomorskie. Mogą się między sobą różnić powierzchnią w m2, konkretną lokalizacją czy gminą. Lecz wszystkie są położone właśnie w tym regionie Polski, w którym ludzie są najmniej zestresowani.

 

Dlaczego? Zobacz poniżej.

Nieruchomość w łagodnym klimacie, który leczy. Cieplej zimą, chłodniej latem.

W województwach położonych blisko morza smog nie jest takim problemem, jak w innych. Ruch powietrza przesuwa zanieczyszczenia nad morską taflę, gdzie są one w dużej mierze neutralizowane. Nadmorskie powietrze jest bogate w jod, co pozwala zdecydowanie łatwiej oddychać alergikom, kobietom w ciąży i osobom uprawiającym sporty wymagające dobrej kondycji. Morska woda działa z kolei leczniczo na naszą skórę.

 

Do tego mieszkając tu, chętniej wpisujesz w swój kalendarz aktywności rekreacyjne na świeżym powietrzu. Dzięki przebywaniu na słońcu zaopatrujesz swój organizm w witaminę D. Ma ona świetny wpływ na nasz układ krwionośny, mięśniowy, szkieletowy i nerwowy.

Bliskość morza i 18 tysięcy jezior. Wypoczywasz w dowolnej chwili.

Tereny województwa pomorskiego obejmują znacznie większą powierzchnię niż sam pas nadmorski. Mówi się, że Mazury są Krainą Tysiąca Jezior. Tymczasem na Mazurach znajdziesz ich 2600, a w województwie pomorskim aż 18 000!

 

Co prawda zazwyczaj nie są to akweny tak duże. Pomorze, a zwłaszcza Kaszuby, słyną raczej z malowniczych, mniejszych jeziorek schowanych między morenowymi wzgórzami lub w lasach. A przez to dostępnych tylko osobom, które wiedzą, gdzie ich szukać. Wyjątek stanowi 10 jezior o pow. ponad 500 ha. Należą do nich m.in. jezioro Gardno, Charzykowskie, Żarnowieckie. A także oddzielone tylko pasem wydm od morza jezioro Łebsko.

Grunty budowlane dla miłośników zabytków. Zamki i bunkry.

Kupując działkę z linią brzegową pomorskie, zamieszkasz w miejscu utkanym z historii. Rejon ten był łakomym kąskiem dla innych krajów, które na przestrzeni stuleci najeżdżały Polskę. Dlatego rdzenni mieszkańcy dość często posługują się słowami, których źródeł trzeba szukać w innych narodowościach. Niech nie zmylą Cię jednak pozory. Pomorzanie to ludzie, którzy mogą się ugiąć, lecz nigdy się nie złamią. Widać to do dziś w ich generalnie przyjaznym podejściu do otoczenia i zdecydowanym uporze, gdy chodzi o istotne dla nich wartości.

Prężnie rozwijający się rynek pracy. Atrakcyjne miejsce na biznes.

Na Pomorzu działa wiele świetnych uczelni i placówek badawczo-naukowych. A ze względu na lokalizację, chętnie umieszczają tu swoją siedzibę firmy międzynarodowe. Rejon ten kojarzy się zwyczajowo z takimi branżami, jak IT, HR, administracja, finanse i rachunkowość. W praktyce jednak każda osoba, która ma chęć do pracy, znajduje ją tutaj zdecydowanie łatwiej niż w większości rejonów kraju.

 

Indeks Millennium 2021 wskazujący potencjał innowacyjności województw w Polsce plasuje pomorskie na czwartym miejscu zaraz po woj. mazowieckim, małopolskim i dolnośląskim.

Letnie wydarzenia kulturalne ściągają ludzi z całej Europy.

Festiwale. Opener, TOP trendy, Gdańsk Dźwiga Muzę, Festiwal Legend Rocka, Sounddrive czy Solidarity of Arts to wydarzenia ściągające widownię nie tylko z Polski. Prócz nich można jednak znaleźć tu wiele mniejszych, lokalnych wydarzeń. Bogatą ofertę mają placówki kulturalne, teatry, muzea i kina. Pomorze bardzo dba o kulturę.

 

Nawet jeśli wybudujesz dom jednorodzinny na gruntach zlokalizowanych na uboczu, zawsze możesz skorzystać z tych atrakcji. Wystarczy wsiąść w samochód lub pociąg i dostać się do jednego z większych miast.

Działki z linią brzegową pomorskie a opłacalność inwestycji.

To wszystko sprawia, że Pomorze jawi się inwestorom jako idealne połączenie zdrowego stylu życia, historii i nowoczesności. Do tego jest świetnie zorganizowane i niezwykle piękne. Nic dziwnego, że ceny nieruchomości budowlanych rosną tu w rekordowym tempie na tle innych województw. Dotyczy to zwłaszcza działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego lub dla których wyznaczono warunki zabudowy.

 

Jeśli któraś z tych działek przypada Ci do serca, warto podejmować szybkie decyzje. Sprzedanie ziem w tym województwie następuje zwykle ekspresowo. Jak widzisz powyżej, jest ku temu aż nadto powodów.

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij