Dodaj ogłoszenie

Działki Województwo Śląskie

Województwo Śląskie - granica administracyjna

Szukasz działki w tej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Chcesz sprzedać tu działkę?

Dodaj swoje ogłoszenie!

Skorzystaj z mapy dzięki której precyzyjnie określisz położenie działki. Calość potrwa 5 minut!

Powiaty w granicach województwa

Wszystkie działki

Wszystkie ogłoszenia

Działka budowlana na sprzedaż - Tworóg - 241308_2.0009.AR_6.663/67

Działka budowlana na sprzedaż - Tworóg - 241308_2.0009.AR_6.663/67

Śląskie / Tarnogórski / Tworóg

  • 6 714 500 zł

  • 5165 m2

  • 1 300 zł/m2

Oferta prywatna
Działka inwestycyjna na sprzedaż - Pietrowice Wielkie - 241107_2.0010.AR_6.830/1

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Pietrowice Wielkie - 241107_2.0010.AR_6.830/1

Śląskie / Raciborski / Pietrowice Wielkie

  • 2 300 000 zł

  • 1299 m2

  • 1 771 zł/m2

Oferta prywatna

Działki na sprzedaż; śląskie ogłoszenia sprzedaży działek.

Wiele możliwości i atrakcyjna lokalizacja - tak wyglądają działki na sprzedaż na Śląsku. 

Działki na Śląsku - niezwykła lokalizacja.

Śląskie to region, który charakteryzuje się nie tylko bogatym dziedzictwem kulturowym, ale także wyjątkową lokalizacją. Położone w centrum kraju, umożliwia łatwe przemieszczanie się zarówno w kierunku południowym, jak i północnym. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze, w tym sieci autostrad i dróg szybkiego ruchu, komunikacja z innymi miastami jest bardzo wygodna. Ponadto, jest to jedno z najważniejszych centrów przemysłowych w Polsce, co przekłada się na dobre możliwości zatrudnienia i inwestycyjne.

Zabytki i kultura - historyczne bogactwo śląskich terenów.

Śląsk to region bogaty w zabytki i kulturę. Do największych atrakcji turystycznych zaliczają się miasta związane z historią górnictwa, takie jak Zabrze czy Katowice, a także zabytkowe zamki i pałace, m.in. Zamek Piastowski w Raciborzu czy Pałac w Pszczynie. Wśród muzeów wyróżniają się Muzeum Śląskie w Katowicach, Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu czy Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Kultura regionu przejawia się w licznych festiwalach i imprezach kulturalnych, takich jak Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych w Katowicach. To wszystko sprawia, że województwo śląskie jest nie tylko atrakcyjnym miejscem do zwiedzania, ale także do życia i inwestycji, w tym zakupu działek.

Infrastruktura na Śląsku, jej rozwój i wpływ na nieruchomości śląskie na sprzedaż.

W ciągu ostatnich lat śląska infrastruktura bardzo się rozwinęła. Dzięki temu tereny te stały się atrakcyjne dla inwestorów oraz osób poszukujących nowych miejsc do życia. Wszystkie większe miasta województwa są dobrze skomunikowane, co umożliwia łatwe przemieszczanie się. W regionie znajdują się również liczne galerie handlowe, sklepy, szkoły, uczelnie i szpitale, co sprawia, że codzienne życie jest tam bardzo wygodne. To wszystko przekłada się na atrakcyjność nieruchomości śląskich na sprzedaż, w tym na przykład działek budowlanych, które są świetnym wyborem dla osób poszukujących nowych miejsc do życia w dynamicznie rozwijającym się regionie.

Atrakcyjne działki budowlane w województwie śląskim.

Kto nie marzy o swoim własnym domu w malowniczym miejscu z piękną panoramą? Na Śląsku to możliwe!

Poszukując działki pod zabudowę mieszkaniową warto zwrócić uwagę na działki położone w śląskich okolicach. Zakup działki budowlanej na Śląsku to wybór wielu zalet. Przede wszystkim region ten oferuje dobrą dostępność do miejsc pracy, a w okolicy znajduje się wiele szkół i uczelni, w tym renomowane politechniki i uniwersytety. Jest to także region o dogodnej lokalizacji, co ułatwia przemieszczanie się w różnych kierunkach kraju dzięki. 

Decydując się na zakup działki pod zabudowę mieszkaniową warto zwrócić uwagę, czy jest to działka o powierzchni i innych specyfikacjach oczekiwanych przez kupującego oraz czy jest ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Ogłoszenia sprzedaży działek rekreacyjnych na Śląsku.

Śląsk ma do zaoferowania działki w malowniczych okolicach, idealne do relaksu i odpoczynku! Jest to województwo ze zróżnicowanymi terenami, na których znajdują się zarówno działki położone nad malowniczymi jeziorami i rzekami, jak i te w okolicach lasów i parków krajobrazowych. Działki te oferują wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu, jak wędkowanie, grzybobranie, czy uprawianie różnych form sportu na świeżym powietrzu. Dodatkowo, w okolicach znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc turystycznych, co czyni je idealnym miejscem na letni wypoczynek. Ogłoszenia sprzedaży działek rekreacyjnych na Śląsku pojawiają się regularnie i oferują wiele różnych opcji, dopasowanych do potrzeb i preferencji klientów.

Sprzedaż działek inwestycyjnych na terenach Śląska.

W śląskich okolicach działa wiele przedsiębiorstw, a także znajdują się liczne parki przemysłowe i strefy ekonomiczne, co stwarza korzystne warunki dla rozwoju biznesu. Dlatego działki inwestycyjne na sprzedaż w tym regionie są niezwykle atrakcyjne. Warto również zwrócić uwagę na dogodne położenie Śląska, w pobliżu ważnych dróg tranzytowych i międzynarodowych portów lotniczych, co ułatwia komunikację i handel z zagranicą. Dostępność wykwalifikowanej siły roboczej oraz rozwinięta infrastruktura, w tym transportowa i edukacyjna, to kolejne argumenty przemawiające za inwestycją w inwestycyjną działkę na sprzedaż na terenie tego województwa.


 

Czytaj więcej

Oferta specjalna

Test Działki na Mazurach Działki budowlane z linią brzegową Działki nad jeziorem z linią brzegową Działki z linią brzegową Bory Tucholskie Działki z linią brzegową Kaszuby Działki z linią brzegową Podlaskie Działki z linią brzegową Pomorskie Działki na Mazurach z linią brzegową Działki na Mazurach z linią brzegową i domkiem Działki z linią brzegową Działki z linią brzegową jeziora warmińsko-mazurskie Działki z linią brzegową kujawsko pomorskie Działki na sprzedaż w górach Działki rekreacyjne w górach Działki w górach Działki rekreacyjne w górach z domkiem Działki w górach na sprzedaż Działki w górach z potokiem Działki w górach z widokiem Działki z widokiem na góry Małe działki w górach Tanie działki w górach Działki nad morzem Tanie działki nad morzem Działka z widokiem na morze Działki na sprzedaż nad morzem Działki budowlane nad morzem Działki nad morzem zachodniopomorskie Działki nad morzem pomorskie Działki nad morzem przy plaży Działki blisko morza Działki rekreacyjne nad morzem Działki z linią brzegową Mazury Działka nad jeziorem Mazury Tanie działki na Mazurach Mazury działki na sprzedaż Działki na Mazurach z dostępem do jeziora Działki budowlane Mazury Działka nad jeziorem pomorskie Działka rekreacyjna nad jeziorem Działki nad jeziorem zachodniopomorskie Działki na sprzedaż nad jeziorem Działka budowlana nad jeziorem Działka nad jeziorem dolnośląskie Działka nad wodą Działka nad jeziorem mazowieckie Działki budowlane Działki w górach Karkonosze Działka w górach z domkiem Działki Zagórze Śląskie Działka widokowa Działka budowlana w górach Działka widokowa w górach

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij