Dodaj ogłoszenie

Działki nad morzem

Działki nad morzem. Ustka - Machowinko

  • od 198 000 zł

  • od 1000 m2

  • 107 gruntów

  • Morze Morze
  • Klimat Klimat
  • Media Media

Zakup działki nad morzem — inwestycja, która zawsze się opłaca

Być może czynnikiem, który pcha Cię do zakupu działki nad morzem, jest przemęczenie i chęć ucieczki z dużego miasta do miejsca, gdzie regularnie ładować będziesz swoje baterie. Być może od zawsze Twoim marzeniem było stałe zamieszkanie w jednej z nadmorskich miejscowości. Powody mogą być różne, a jednym z nich często jest również chęć stworzenia nieruchomości, która na dłuższą metę przynosić będzie zyski. Niezależnie od celu, na Buylando znajdziesz działki położone nad morzem, które są zróżnicowane pod względem lokalizacji, wielkości powierzchni czy dostępu do przestrzeni rekreacyjnych. Możesz wybrać więc taką przestrzeń, która odpowie na Twoje wymagania związane z celem zakupu działki.

Działka budowlana nad morzem, na której zamieszkasz na stałe

Poszukując przestrzeni blisko morza, działki budowlanej, na której postawisz swój dom jednorodzinny i zamieszkasz w nim na stałe, na pewno w pierwszej kolejności określisz lokalizację miejsca, w którym zechcesz zamieszkać. Możesz wybrać powierzchnie blisko większych miast i miejscowości, popularnych szczególnie w sezonie i często odwiedzanych, takich jak Kołobrzeg, Mielno, Rewal, Międzyzdroje, czy Sopot. Nie każdemu odpowiada jednak turystyczny charakter tych miejsc, dlatego możesz poszukiwać bardziej ustronnych miejscowości i wsi, mniej znanych turystom, które również posiadają dostęp i widok na morze, takich jak Mielenko, Rozewie.

 

Rozglądając się za gruntem, na którym zbudujesz swój dom, warto zwrócić szczególną uwagę na kilka istotnych punktów, jakie znajdują się w ofercie. Przede wszystkim należy sprawdzić warunki zabudowy działki oraz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, jeśli taki jest dołączony do oferty lub poszukać go na własną rękę. Istotne dla przyszłego właściciela są również informacje o uzbrojeniu działki, podłączeniu do mediów, kanalizacji lub istniejących w tych kwestiach możliwościach. Pięknie położone działki nie zawsze mają już gotowy dostęp do drogi asfaltowej, co może znacznie utrudniać komunikację szczególnie w pierwszych etapach budowy czy zamieszkania danej przestrzeni. Sprawdzając oferty działek na sprzedaż, zwróć uwagę na te aspekty.

Inwestycyjny charakter działki nad morzem — najciekawsze ogłoszenia gruntów

Kupując działkę na terenie województwa zachodniopomorskiego, nie musisz koniecznie mieć na celu zamieszkania w tym miejscu na stałe. Możesz wybudować na jej terenie domek letniskowy, do którego będziesz wracać w czasie wolnym lub będziesz wynajmować gościom. W efekcie może nawet zechcesz go sprzedać. W takim wypadku warto przemyśleć dokładnie wielkość kupowanej działki. W ogłoszeniach zgromadzonych na Buylando znajdują się zarówno działki o powierzchni do 1000 m2, jak i te wielkości kilku tysięcy m2. Swój wybór dopasowujesz do planowanej inwestycji, stawianego domu czy pensjonatu i planów rekreacyjnych związanych z działką — możesz przecież postawić na niej dodatkowo plac zabaw, stworzyć miejsce do grillowania czy nawet zdecydować się na prywatny basen.

Piękna działka blisko morza — czego więcej potrzeba?

Względem naszych nieruchomościowych zakupów jesteśmy bardzo często wymagający i nic dziwnego. Szukamy miejsc i budynków, które przecież posłużą nam na długie lata. Działka budowlana nad morzem ma to do siebie, że często liczy się po prostu kawałek ziemi, który możemy w tym miejscu zagospodarować. Być może nie potrzebujesz wielkich funduszy i tym samym ogromnej przestrzeni, a szukasz jedynie miejsca, gdzie odpoczniesz w malowniczej, spokojnej okolicy, nawdychasz się zdrowego i przyjemnego powietrza, zapominając o zanieczyszczeniach miasta.

 

Buylando to zestawienie różnych ofert w jednym miejscu i gwarancja zakupu takiej działki, w której postawisz wymarzony dom, z której urządzać będziesz codzienne spacery do piaszczystej plaży, lub dzięki której zyskasz miejsce dla lokaty kapitału i pozyskiwania dodatkowych środków utrzymania siebie i swojej rodziny. Wybierz z oferty atrakcyjnych działek tą, która skradnie Twoje serce.

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij