• Wystawion Wystawiono: 27/11/2022
 • Dostępne grunty Dostępne grunty: 1

Działka nad Jeziorem Kiersztanowskim

Informacje o osadzie

 • Powierzchnia

  Powierzchnia od 13400 m2

 • Rodzaj działki

  Rodzaj działki Budowlana

 • Położenie

  Położenie Działki nad jeziorem

 • Media w pobliżu - we wsi Kiersztanowo

 • Okolica otwarty teren

 • Dojazd droga utwardzona

Opis

Działka z linią brzegową Jeziora Kiersztanowskiego

Działka widokowa na wzniesieniu z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Kiersztanowskiego. To doskonały teren pod inwestycję wypoczynkową, turystyczną, willę lub pensjonat wakacyjny.

Delikatne nachylenie gruntu otwiera piękną panoramę na jezioro oraz całą okolicę, którą wypełniają lasy, łąki oraz urok mazurskich wsi. Największym atutem działki jest jej położenie na wzniesieniu o wysokości 25 metrów nad poziomem lustra wody oraz prywatna linia brzegowa o długości 90 metrów.

Lokalizacja działki zapewnia przepiękne panoramiczne widoki na Jezioro Kiersztanowskie, w którego tafli wody odbija się słońce od południa, aż do zachodu. Z kolei wschód słońca można podziwiać nad bezkresnymi, pagórkowatymi, zielonymi łąkami.

Nieruchomość gwarantuje efektywny wypoczynek w ciszy i spokoju z dostępem do sportów i rekreacji w 1 klasy czystości wody. Do Osady Kiersztanowo prowadzi droga gminna z Mrągowa do Bazyliki Św. Lipka oraz Zamku Krzyżackiego w Reszelu. Zjeżdżając z drogi asfaltowej do samej działki prowadzi już droga polna, która zostanie utwardzona przez lokalnego land dewelopera w ramach podpisanej umowy koordynacyjnej do końca 2022 roku. Ponadto trwają prace nad przyłączeniem prądu oraz wody. Prywatna plaża, pomost, plac zabaw dla dzieci, wiata grillowa, boisko do siatkówki, a także ogrodzenie osady to dodatkowe części wspólne, które zwiększają wartość nieruchomości. Jezioro Kiersztanowskie to jezioro rynnowe połączone rzeką Dajną z 3 innymi jeziorami (Juno, Dejnowo, Wyrbel) tworząc idealne warunki dla sportów i rekreacji wodnej w strefie ciszy.

Tuż obok działki biegnie atrakcyjna trasa rowerowa Mrągowo-Reszel-Święta Lipka-Mrągowo. Znajdujące się w okolicy liczne tereny spacerowe, a przede wszystkim krystalicznie czyste powietrze, to idealne warunki do aktywnej rekreacji przez 365 dni w roku.

W niewielkiej odległości od Wsi Kiersztanowo znajdują się znane miasta, ośrodki turystyczne i hotelowe, słynące przede wszystkim z możliwości uprawiania sportów wodnych: Mrągowo (8 km), Ryn (16 km), oraz Kętrzyn (15 km). Dla miłośników żeglarstwa i sportów motorowodnych dojazd do Mikołajek (23 km) - stolicy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich - zajmuje niespełna 36 minut.

Czytaj więcej

Spacer 3D

Okoliczne atrakcje

Odkrywaj najciekawsze miejsca w okolicy i przekonaj się jakie atrakcje czekają na właścicieli gruntów

Wybierz swoją działkę

Nr działki Powierzchnia Status Cena
działka 5/11 13400 m2 Dostępna od 1 728 600 zł

Ważne dokumenty

Wypis i wyrys z księgi wieczystej Plik dokumentu

Uchwała o ustaleniu MPZP Plik dokumentu

Zaświadczenie o MPZP Plik dokumentu

MPZP - mapa Plik dokumentu

Raport dotyczący działki Plik dokumentu

Raport

Pobierz przykładowy raport

Co znajdziemy w raporcie?

Poznaj szczegóły

Spodobała Ci się ta osada?

Masz pytania dotyczące gruntu?

Zainteresowała Cię konkretna działka?

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 668 287 426