Działki na Mazurach - działki nad Jeziorem Tyrkło

 • Jeziora

 • Media

 • Plaża

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Natalia

668 Pokaż numer Loading...
 • Imię
 • E-mail
 • Telefon
 • Treść

Podstawowe informacje

Widokowe działki budowlane nad Jeziorem Tyrkło przy Szlaku Wielkich Jezior w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły dotyczące gruntów:

Powierzchnia działek: od 1 280 do 3 594 m²

Cena: od 297 000 zł (od 198 zł/m²)

 Rodzaj działek: budowlane

Media: pełna infrastruktura

 Dojazd: droga utwardzona

Opis i atuty gruntów


Kompleks widokowych działek budowlanych zlokalizowany nad Jeziorem Tyrkło w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Śniardwy. Działki położone są w miejscowości Okartowo przy Szlaku WIelkich Jezior Mazurskich w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. To unikalna inwestycja dla entuzjastów żeglarstwa, sportów wodnych i bliskiego kontaktu z naturą.

Osada składa się z 12 działek z linią brzegową jeziora, 72 działek z dostępem do linii brzegowej oraz działki o powierzchni 2,4 ha przeznaczonej pod usługi turystyczne, w tym budowę hotelu. Każda z działek posiada możliwość budowy domu całorocznego, dostęp do linii brzegowej oraz przystani dla jachtów. Teren kompleksu jest ogrodzony oraz chroniony. Pełna infrastruktura w cenie działki.

Jezioro Tyrkło nie jest objęte strefą ciszy, dzięki czemu nie obowiązuje na nim zakaz korzystania z łodzi motorowych oraz innych sprzętów napędzanych silnikami spalinowymi. Akwen jest bezpośrednio połączony z największym mazurskim jeziorem — Śniardwami, do którego można dotrzeć głębokim, żeglownym kanałem.

Wyjątkowa lokalizacja, nieopodal turystycznych Mikołajek, Giżycka, Ełku i Pisza zapewnia ogrom atrakcji oraz bliskość infrastruktury miejskiej. O rozwoju regionu świadczą i rentowności inwestycji m.in. budowa trasy S61 via Baltica (2025), połączenia kolejowego z Centralnym Portem Komunikacyjnym (2034), połączenia kolejowego RailBaltica (2026) Mazurskiej Pętli Rowerowej (2023) oraz Pętli Mazurskiej dla żeglarzy (2029). Grunty są również doskonale skomunikowane z Warszawą (3h), Białymstokiem (2h) oraz Trójmiastem (3,5h).

Przedstawione wizualizacje i grafiki, modele budynków itp., mają charakter wyłącznie poglądowy i pomocniczy, mający na celu wyłącznie umożliwienie zorientowania się w ogólnym wyglądzie nieruchomości, i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 2020 r. poz. 1740 z późn. zm.).

Film

Okolica

Jezioro Tyrkło

Niewielki rynnowy akwen połączony z największym jeziorem w Polsce — Śniardwami, głębokim i żeglownym kanałem. Wokół jeziora znajduje się wiele miejsc postojowych z polami namiotowymi, plaż, punktów historycznych, pomostów i miejsc do wędkowania.

Mikołajki

Jeden z najczęściej wybieranych przez turystów ośrodków turystycznych oferujący cały wachlarz atrakcji niezależnie od pory roku. Nazywane są mazurską Wenecją, dzięki położeniu pomiędzy jeziorami Tałty oraz Mikołajskim. Stanowią bazę dla entuzjastów żeglarstwa

Giżycko

Miasto położone nad jeziorami Niegocin, Kisajno, Tajty i Wojsak, często nazywane stolicą polskiego żeglarstwa i jedno z najpopularniejszych miejsc na Mazurach. Tereny otaczające miasto stanowią wymarzone miejsce do uprawiania aktywnej turystyki i sportów wodnych.

Jezioro Śniardwy

Największe jezioro w Polsce słynące z doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych, niezwykłych, piaszczystych plaż oraz doskonale rozwiniętej infrastruktury turystycznej. Dookoła jeziora rozciągają się gęste lasy sosnowe i świerkowe Puszczy Piskiej.

Wybierz działkę

Skontaktuj się z nami

Masz pytania

Skontaktuj się z
naszym konsultantem!

Umów się na rozmowę
 • Numer gruntu

  Kompleks działek

 • Powierzchnia

  1280 m2

 • Dostępna

  297 000 zł

Ważne dokumenty

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Plik dokumentu

Karta informacyjna

Plik dokumentu

Operat nieruchomości z linią brzegową

Plik dokumentu

Operat nieruchomości bez linii brzegowej

Plik dokumentu

Spodobała Ci się ta osada?

Masz pytania dotyczące gruntu? Zainteresowała Cię konkretna działka?

Skontaktuj się z nami

Umów się z naszym doradcą

Skontaktuj się z nami
Zamknij

Zostaw wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli wolisz omówić kwestie telefonicznie – zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

668287426