Działki Puszcza Notecka - Osada Dolina Warty

 • Lasy

 • Rowery

 • Lokata

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Natalia

668 Pokaż numer Loading...
 • Imię
 • E-mail
 • Telefon
 • Treść

Podstawowe informacje

Kompleks atrakcyjnych działek budowlanych położony w województwie lubuskim w sercu Doliny Warty, w sąsiedztwie Puszczy Noteckiej.

Szczegóły dotyczące gruntów:

Powierzchnia działek: od 683 do 936 m²

Cena: od 59 000 (86 zł/m2)

 Rodzaj działek: budowlane

Media: wsparcie w doprowadzeniu

 Dojazd: droga utwardzona

Opis i atuty gruntów


Kompleks kameralnych działek budowlanych położony w samym sercu Doliny Warty, w bezpośrednim otoczeniu Puszczy Noteckiej. Inwestycja znajduje się w otoczeniu niezwykłych lubuskich rzek, wzgórz, łąk i lasów, które obejmują 68% powierzchni gminy. Ze względu na ogromne walory przyrodnicze, tereny te nazywane są „zieloną perłą” północy województwa lubuskiego.

Działki o powierzchni od 683 do 936 m² stanowią doskonałe miejsce pod budowę drugiego domu lub domu całorocznego w malowniczym otoczeniu starorzecza Warty i Noteci. Objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową. Utwardzona droga dojazdowa uwzględniona jest w cenie działki, a land deweloper dodatkowo udziela właścicielom gruntów wsparcia w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem prądu.

Tu odetchniesz czystym powietrzem — w niedalekiej odległości od osady leżą Park Narodowy „Ujście Warty”, Sierakowski Park Krajobrazowy i Drawieński Park Narodowy. Każdy entuzjasta aktywnego wypoczynku odkryje tu coś dla siebie. W sąsiedztwie znajduje się aż 11 jezior, 8 tras kajakowych, ponad 170 km szlaków pieszych nad Wartą oraz ponad 200 km tras rowerowych w Puszczy Noteckiej. Podziwiaj urokliwą panoramę Doliny Warty i Noteci, podczas spacerów po bulwarach i promenadach spacerowych znajdujących się zaledwie 10 min od osady. Niezwykły krajobraz dopełniają okoliczne winnice oraz barokowe pałace.

Lokalizacja gruntów zapewnia doskonałą komunikację z większymi miastami — inwestycja znajduję się jedynie 16 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 90 km od Zielonej Góry oraz nieco ponad 2 godziny od Berlina. Na wyciągnięcie ręki znajdują się elementy infrastruktury, takie jak sklepy, apteki, restauracje i dworzec autobusowy.

Film

Okolica

Puszcza Notecka

Największy kompleks leśny w Polsce zlokalizowany w Kotlinie Gorzowskiej zajmujący około 1400 km². Obszar charakteryzuje się obecnością potężnych wydm, tworzących labirynt dolin i pagórków. Obfituje w liczne szlaki piesze i rowerowe.

Park Narodowy Ujście Warty

Najmłodszy park narodowy w Polsce stanowiący rozległą, otwartą przestrzeń z dużą ilością wody i porośniętą niską roślinnością. Można tu znaleźć wiele gatunków ptaków, dla których jest to istotny przystanek podczas corocznych wędrówek.

Gorzów Wielkopolski

Urokliwe miasto stanowiące jedną z dwóch stolic województwa lubuskiego i słynącą z niezwykłych terenów zielonych. Znajduje się tu wiele perełek architektonicznych, a popularność miasta podbiły odkrycia archeologiczne — doskonale zachowane, kompletne szczątki prehistorycznego nosorożca.

Spływy kajakowe

Warta to trzecia pod względem długości polska rzeka. W okolicy znajdziesz aż 8 malowniczych tras kajakowych zachwycających pięknem okolicznych rzek oraz wypożyczalnie sprzętów wodnych, takich jak motorówki, kajaki, narty i rowery wodne.

Wybierz działkę

Skontaktuj się z nami

Masz pytania

Skontaktuj się z
naszym konsultantem!

Umów się na rozmowę
 • Numer gruntu

  Działki 358/1-67

 • Powierzchnia

  683 m2

 • Dostępna

  59 000 zł

Ważne dokumenty

Raport szczegółowy dotyczący działki

Plik dokumentu

Spodobała Ci się ta osada?

Masz pytania dotyczące gruntu? Zainteresowała Cię konkretna działka?

Skontaktuj się z nami

Umów się z naszym doradcą

Skontaktuj się z nami
Zamknij

Zostaw wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli wolisz omówić kwestie telefonicznie – zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

668287426