Dodaj ogłoszenie

Działki z linią brzegową Bory Tucholskie

Działki Pojezierze Drawskie - Piława

 • od 126 500 zł

 • od 1802 m2

 • 0 gruntów

 • Jezioro Jezioro
 • Natura Natura
 • Media Media

Działki Pojezierze Drawskie - Ostroróg

 • od 126 500 zł

 • od 1497 m2

 • 0 gruntów

 • Jezioro Jezioro
 • Natura Natura
 • Media Media

Wsłuchaj się w ciszę, odkryj urzekającą naturę Borów Tucholskich.

Bijesz się czasem z pomysłem porzucenia miasta na rzecz sielskich krajobrazów, dźwięku delikatnych fal na jeziorze znajdującym się za oknem Twojego domu i spokoju ducha, jaki można osiągnąć tylko w otoczeniu dzikiej natury? Dwa tygodnie urlopu spędzonego nad wodą wydają się za krótkim okresem na całkowite ukojenie nerwów i obniżenie poziomu stresu, który generuje życie w wielkomiejskim biegu? Ucieknij z miasta i odkryj korzyści, jakie oferuje przeprowadzka do spokojniejszych regionów Polski, takich jak Pojezierze Drawskie.

 

Bory Tucholskie do doskonałe miejsce do rekreacji i wypoczynku. Rozlane po okolicy jeziora, trasy spacerowe, szlaki rowerowe oraz kajakowe. Tajemnicze lasy skrywające w sobie niespotykaną nigdzie indziej faunę i florę. Nastrojowe pejzaże i piaszczyste plaże mieniące się podczas spokojnych zachodów słońca. Zatrzymaj się na chwilę i sprawdź, jak wiele możesz zyskać, decydując się na zakup nieruchomości w malowniczej okolicy pojezierza.

Tutaj nie będziesz się nudzić — szlaki turystyczne, kajaki i żegluga.

Zamieszkując z dala od wszystkich wielkomiejskich rozrywek, nie musisz obawiać się doskwierającej nudy. Wycieczki piesze i rowerowe, spływy kajakowe i jazdy konne po okolicznych lasach. Jeżeli jesteś fanem aktywnego wypoczynku, to doskonałe miejsce dla Ciebie. Mieszkając tutaj masz możliwość żeglowania, wędkowania i odkrywania nieznanych Ci wcześniej sportów wodnych. Kto wie, może uda Ci się odkryć nową pasję.

 

Nie musisz być entuzjastą aktywności fizycznej, żeby się tu dobrze bawić. Zwiedzaj historyczne miasta, delektuj się smakiem kawy czytając książkę na brzegu jeziora, zacznij uprawiać ogródek. Możliwości jest całe mnóstwo, więc jeśli pojawiły się w Tobie obawy o monotonność i nudę, nie masz się co martwić, jest wiele aktywności, które możesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Pomorze Zachodnie to nie tylko bałtyckie plaże.

Pomorze to bez wątpienia jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc turystycznych w Polsce. Odgłosy mew nad morzem, piaszczyste plaże i tłumy turystów wypoczywających w nadmorskich kurortach — taki obraz staje nam często przed oczami, gdy wyobrażamy sobie Pomorze Zachodnie. A jednak ten region oferuje nam znacznie więcej niż smażalnie ryb i kąpiele w słonej morskiej wodzie...

 

Okolice Borów Tucholskich to doskonałe miejsce pozwalające na życie w zgodzie z naturą. Ogrom lasów, jezior oraz możliwość obcowania z wiejskimi tradycjami. Zróżnicowana kuchnia wynikająca z przenikania się na tych obszarach różnych kultur. Pomorze Zachodnie ma w sobie wiele do okrycia, daj sobie szanse je poznać.

Skarby Pojezierza Drawskiego — Drawski Park Krajobrazowy.

Najstarszy, bo powstały w 1979 r. i największy park krajobrazowy w województwie zachodniopomorskim, stanowiący część Pojezierza Zachodniopomorskiego o unikatowych na skalę krajową walorach przyrodniczych i krajobrazowych. Zapierająca dech w piersiach fauna i flora, zapachy lasu i śpiew ptaków to istny raj dla miłośników obcowania z naturą.

 

W skład Drawskiego Parku Krajobrazowego wchodzi aż 8 rezerwatów, 300 pomników przyrody oraz prawie 50 malowniczych jezior ozdobionych niezwykłymi wyspami. Największą z nich jest wyspa Bielawa, na której wytyczona jest atrakcyjna i dobrze oznakowana ścieżka przyrodnicza.

Grunt to dobry plan. Działki budowlane, działki rolne i działki rekreacyjne nad jeziorem i to nie tylko na Mazurach.

Własne kilka m2 działki nad jeziorem daje ogrom możliwości — możesz zbudować dom, otworzyć własny biznes oparty na turystyce lub korzystać z uroków przyrody. Jeżeli chcesz zbudować dom jednorodzinny lub rekreacyjny na wynajem, nie potrzebujesz działki o powierzchni kilkunastu arów. Wystarczy Ci na początek skromna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Jeżeli trafi Ci się wyjątkowa oferta działki na sprzedaż nieuwzględniona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, nie ma co załamywać rąk. Warto zapytać gminę lub powiat, jakie są plany związane z danym obszarem.

 

Kupując działkę położoną bezpośrednio nad jeziorem, warto mieć na uwadze jej ograniczenia. Właściciel działki zobowiązany jest do pozostawienia pasa o szerokości 1,5 metra od brzegu, tak aby mogli się poruszać inni ludzie i służby ratunkowe. Nie można więc ogrodzić całej powierzchni działki, jednak nie będzie to miało większego wpływu na Twoją własną oazę spokoju.

Szukasz działki z linią brzegową jeziora? Zaufaj Buylando.

Piękna działka zlokalizowana kilka metrów od jeziora to marzenie wielu ludzi, a ofert na rynku nieruchomości jest coraz mniej. Jeżeli szukasz działki na sprzedaż nad brzegiem jeziora, potrzebujesz bardzo dużo cierpliwości. Działki z linią brzegową jeziora stanowią jedynie 0,96% wszystkich działek w Polsce, z czego aż 76% z nich zlokalizowanych jest na samych Mazurach.

 

Chcesz kupić lub sprzedać działkę budowlaną, działkę rolną, działkę siedliskową lub działkę rekreacyjną w atrakcyjnej okolicy — skontaktuj się z ekspertami Buylando. Kupno i sprzedać działki nie muszą być trudne. Pomożemy Ci w przygotowaniu odpowiedniej oferty lub znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij