Dodaj ogłoszenie

Działki w górach Karkonosze

Działka Wojcieszyce

  • od 721 440 zł

  • od 8016 m2

  • 3 grunty

  • Góry Góry
  • Klimat Klimat
  • Rowery Rowery

Działki na sprzedaż w Karkonoszach. Nieruchomości w powiecie karkonoskim

Serce zostawiłeś w tej właśnie części Sudetów? Ostatnie wakacje spędziłeś, przemierzając szlaki od schroniska do schroniska? A może od zawsze chciałeś mieszkać w górach lub prowadzić gospodarstwo agroturystyczne? Czas na spełnienie marzeń niezależnie od tego, jak długo Ci towarzyszą. Sprawdź naszą ofertę działek na sprzedaż w Karkonoszach i zyskaj własny kawałek ziemi na Dolnym Śląsku.

Sprzedaż działek budowlanych - Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Piechowice, Wojcieszyce i Szklarska Poręba

Wybierz gminę, w której chcesz mieszkać i sprawdź, jakie działki czekają na Ciebie. Niezależnie od tego, którą wybierzesz, masz gwarancję przepięknych widoków, ciszy i spokoju. Jednocześnie w bliskiej okolicy znajdują się większe miejscowości i oczywiście Jelenia Góra - stołeczne miasto Karkonoszy. W ten sposób wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu Twojej ręki - kina, duże sklepy i służba zdrowia.

Nieruchomości - grunty w polskich górach

Budź się codziennie w sypialni z widokiem na karkonoskie szczyty. Zasypiaj pod niebem pełnym doskonale widocznych gwiazd. Z dala od spalin, hałasu i tłoku. Należysz do osób, którym do szczęścia potrzeba bliskości przyrody, leśnych ścieżek i widowiskowych zachodów słońca? Wybierz działkę w Karkonoszach - górach, w których nie sposób się nie zakochać. Oprócz codziennej dawki natury czekają tu na Ciebie stoki narciarskie, ścieżki rowerowe i edukacyjne.

Działki na sprzedaż w Karkonoszach - szczegółowe zdjęcia

W każdym ogłoszeniu znajdziesz wyczerpujące informacje dotyczące poszczególnych działek. Zdjęcia nieruchomości wykonane zostały z drona, dzięki czemu obejrzysz je z każdej strony, a nie wybiórczo. Wiemy, że czasem trudno sobie wyobrazić wygląd całej działki, jeśli przedstawiony jest fragmentami na kilku zdjęciach. U nas masz widok z wysokości i nie musisz wysilać umysłu, żeby poskładać wszystkie fotografie razem.

Sprzedajemy działki w Sudetach z widokiem na pasmo Karkonoszy

Nieruchomości gruntowe w Karkonoszach to doskonała lokalizacja dla obiektów związanych z ruchem turystycznym. Gościńce i gospodarstwa agroturystyczne nieustannie cieszą się dużą popularnością wśród osób chcących odpocząć od codzienności i wynająć pokój w spokojnym miejscu. Działki budowlane położone wśród górskich łąk i lasów aż proszą, żeby zagospodarować je również pod tym kątem. Chcesz się wyprowadzić i zastanawiasz się, co będzie z Twoją pracą? Jeśli zdecydujesz się na działalność turystyczną na swojej działce, niepowtarzalne widoki gwarantują Ci stały dopływ gości.

Działki budowlane o dużej powierzchni pozwalającej na budowę domu jednorodzinnego

Działki sprzedawane na naszej stronie mają zróżnicowaną wielkość (podawaną w m2 dla ułatwienia). Każda z nich jednak nadaje się do zabudowy jednorodzinnej. Usytuowane są w taki sposób, że z wszystkich roztacza się szeroki widok na górskie szczyty. Do wszystkich działek doprowadzony jest dojazd drogą asfaltową lub szutrową, zapewniający dostęp samochodem o każdej porze roku. Na terenie nieruchomości lub w ich bezpośrednim pobliżu znajdują się przyłącza mediów niezbędnych do komfortowego życia - wody, prądu

Dojazd do działki, uzbrojenie i szczegółowy plan - te informacje znajdziesz w ogłoszeniach

W każdym ogłoszeniu znajdziesz informacje o możliwej zabudowie, mapy, raporty i opisy. Dzięki temu dokładnie wiesz, co kupujesz i oszczędzasz czas na poszukiwaniach. Widzisz położenie nieruchomości względem terenu i to, w jakim stopniu jest nasłoneczniona i nachylona. To pozwala Ci podjąć świadomą decyzję dotyczącą zakupu i budowy domu.

Własna wakacyjna baza - dom w Karkonoszach

To właśnie w tym paśmie Sudetów znajdziesz miejsce na swój drugi dom, jeśli nie chcesz całkowicie porzucać dotychczasowego życia. Na działce budowlanej postawisz zarówno dom całoroczny, jak i letniskowy. Spędzisz tutaj wakacje, ferie i weekendy - każdy czas jest dobry, żeby zostawić za sobą codzienne troski i przewietrzyć głowę. Sprawdź, która z naszych działek czeka właśnie na Ciebie.

Znajdź miejsce dla domu z widokiem na góry - Mysłakowice czy Podgórzyn?

Poza gruntami położonymi w największych gminach oferujemy także działki budowlane z pięknym widokiem w mniejszych miejscowościach, mniej popularnych i nie tak obciążonych stałym przepływem turystów. To świetny wybór, jeśli zależy Ci na świętym spokoju, prywatnej strefie odpoczynku i wyciszenia się. Nie znaczy to, że w tym miejscu nie możesz prowadzić działalności związanej z noclegami - bez problemu trafią do Ciebie ci, którzy również szukają lokalizacji położonej na uboczu i co więcej - na pewno nie będą to przypadkowi turyści.

W przypadku działek w górach nie ponosisz ryzyka związanego z przyszłymi inwestycjami. Wiesz, że obok Twojego domu nie powstanie fabryka, oczyszczalnia ścieków czy inny obiekt mogący zakłócić spokój i mieć zły wpływ na środowisko i Twoje samopoczucie. Kupno działki to również świetny sposób na lokatę kapitału, ponieważ w ruch turystyczny w Karkonoszach stale się rozwija.

 

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij