Dodaj ogłoszenie

Działki nad morzem zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie — działki z potencjałem

Domek nad morzem to marzenie wielu ludzi. Własna oaza nad Bałtykiem, z dala od zatłoczonych turystycznie szlaków to nie tylko możliwość regeneracji, ale także duży potencjał biznesowy. Coraz więcej osób poszukuje zacisznych lokalizacji, by móc uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się pięknymi widokami w wolne dni. Ciekawą częścią polskiego wybrzeża jest z pewnością obszar zachodniopomorskiego z licznymi rezerwatami, a także urokliwymi jeziorami.

 

Działka nad morzem — inwestycyjny i rekreacyjny charakter w jednym

Inwestycje w ziemie szczególnie w interesujących lokalizacjach do dobry pomysł na lokatę kapitału. Z roku na rok rośnie zainteresowanie odpoczynkiem nad morzem także poza sezonem wakacyjnym. Kojący szum fal, piękne piaszczyste plaże to coraz chętniej wybierane otoczenie dla imprez okolicznościowych, szkoleń i warsztatów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nadmorskie pensjonaty czy ośrodki wczasowe zaczynają modyfikować ofertę, by sprostać nowym możliwością. Połączenie zawodowych obowiązków z pięknym otoczeniem tworzy ciekawą perspektywę i otwiera kolejne możliwości dla inwestorów.

 

Nieruchomości nad Bałtykiem

Ogłoszeń dotyczących nieruchomości położonych nad morzem nie brakuje w biurach nieruchomości czy portalach internetowych. Grunty na sprzedaż z widokiem na morze czy nieco dalej w otoczeniu lasów? Przed decyzją inwestycyjną warto ustalić, na czym najbardziej nam zależy, by móc przefiltrować ciekawe oferty z nagłówkiem "sprzedam działkę nad morzem". Wypisanie oczekiwań takich jak preferowana powierzchnia działki oraz ustalenie budżetu pomoże bezpieczniej ulokować swój kapitał.

 

Ziemia na wybrzeżu - działka rolna czy budowlana

O czym jeszcze powinieneś zdecydować zanim podpiszesz akt notarialny i zostaniesz właścicielem działki kilkaset metrów od plaży? Przede wszystkim, jaki rodzaj ziemi będzie dla Ciebie odpowiedni. Działki budowlane, choć mają wyższą cenę znacznie, skracają czas realizacji planów związanych z zabudową, mają już często dostęp do prądu, wody czy kanalizacji. Z kolei działki rolne kuszą atrakcyjną ceną przy dużych powierzchniach, jednak wiążą się z koniecznością spełnienia wielu formalnych wytycznych. Wszystko zależy od motywacji zakupu czy ma być to działka inwestycyjna, czy działka rekreacyjna, na której planujesz odpoczywać w ciągu roku.

 

Działka budowlana nad morzem

Atrakcyjna działka podobnie jak dobra lokalizacja może oznaczać coś innego w zależności od potrzeb i wymagań inwestora. Dla niektórych będzie to położenie blisko morza, dla innych dobre skomunikowanie z większymi ośrodkami czy dostęp do punktów usługowych. Działka o powierzchni nawet kilkuset m2 pozwoli na budowę tzw. second home. Poza uzbrojeniem, dostępem wody czy kanalizacją, warto sprawdzić warunki zabudowy, a także czy działka objęta obowiązujący w danej gminie. Znając te wytyczne, możemy zacząć realizować plany związane z wymarzonym domem na pięknie położonej działce. Później wystarczy jeszcze ogrodzić parcelę i cieszyć się z nadmorskich uroków.

 

Ustronie Morskie, Rewal czy Mielenko?

Imprezowe Mielno, zapewniające cisze i spokój Mielenko, a może urokliwa Pogorzelica? W ostatnich latach nadmorskie miejscowości bardzo się zmieniły. Rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, lepsze drogi, a także infrastruktura sportowa zachęcają do różnorodnych form aktywności o każdej porze roku. Przybywa atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Bogata oferta wydarzeń kulturalnych, parki rozrywki, a także nowe restauracje trafiają w gusta nawet tych najbardziej wymagających gości. Jedną z ciekawszych nadmorskich gmin jest gmina Smołdzino nazywana Polskimi Złotymi Piaskami.

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij