Jak wybrać grunt pod budowę? Działki na sprzedaż dla inwestorów.
| 2 minuty czytania

Jak wybrać grunt pod budowę? Działki na sprzedaż dla inwestorów.

Agnieszka

Agnieszka

Gubisz się wśród ogłoszeń o nieruchomościach? Na pamięć znasz już wszystkie gminy w Polsce, ale nadal nie wiesz, na którą ofertę odpowiedzieć? Najważniejsze, żebyś miał pewność, czego tak naprawdę szukasz. Pomoże Ci w tym przejrzysty katalog działek na sprzedaż i jasne informacje co do statusu ziemi.

Działki rekreacyjne - wakacyjna lokalizacja


To grunty dla osób szukających ucieczki od hałasu, tłoku i spalin. A skoro na swojej nowej działce zamierzasz odpoczywać, najlepiej zrób to w pięknej i spokojnej okolicy, w towarzystwie lasów, jezior lub gór. Inwestując, wykorzystaj możliwości, jakie daje kupno ziemi i wybierz ciekawy kierunek - Mazury, Podlasie, Sudety albo Kaszuby.

Jednak możesz pójść również w całkiem inną stronę, zdecydować się na teren w niedalekiej odległości od Twojego stałego miejsca zamieszkania i odwiedzać go w każdy weekend. Równie dobrze możesz też postawić na działkę znajdującą się 3 województwa dalej, np. w malowniczym mazowieckim i wyjeżdżać rzadziej, ale na dłuższe wakacje, całkowicie zmieniając otoczenie.

Działki inwestycyjne dla przedsiębiorców


Tereny przeznaczone pod zabudowę związaną z przemysłem to główny obszar zainteresowań właścicieli firm i spółek, zajmujących się produkcją, handlem czy spedycją. Wciąż powstające centra logistyczne, sklepy wielkopowierzchniowe i parki handlowe wymagają specjalnych warunków. A te jest im w stanie zapewnić tylko działka inwestycyjna o odpowiedniej infrastrukturze i dogodnym położeniu w okolicach dużych miast, przy głównych drogach i węzłach komunikacji publicznej.

Działki budowlane - postaw własny dom jednorodzinny


Wyprowadź się z ciasnego bloku i zamieszkaj w przestronnym domu, w którym nikt nie będzie hałasował za ścianą. A nawet jeśli fundusze nie pozwalają Ci na postawienie tradycyjnego budynku o bardzo dużej powierzchni, to skorzystaj z nowych przepisów, wprowadzonych w 2022 r. Dzięki nim na własnej działce zbudujesz dom na zgłoszenie do 70 m2 z antresolą.

Mieszkaj wygodnie w miejscu, które sam wybrałeś. A jeśli pracujesz zdalnie, to tym lepiej. Możesz wykonywać swoje obowiązki, mając jednocześnie niesamowity widok na morze, Góry Bardzkie lub jeden z akwenów na Pojezierzu Lubuskim. Obejrzyj wystawione na sprzedaż działki budowlane o powierzchni sięgającej od kilkuset do nawet kilku tysięcy metrów kwadratowych.

Działki rolne - grunty pod działalność rolniczą


Praca na roli to Twoje życie? Zwiększ produkcję, kupując kolejne grunty pod zasiew. Jeśli jesteś rolnikiem, nie będziesz miał problemu ze zdobyciem ziemi, dzięki której jeszcze bardziej rozwiniesz swoje zasięgi. Sprawdzaj dokładnie statusy działek, bo w ogłoszeniach znajdziesz również rolno-budowlane, na których zbudujesz dom, a nie tylko budynki gospodarcze.

Działki na sprzedaż w każdej kategorii - bezpośrednie ogłoszenia 


Szukasz nieruchomości gruntowej dla siebie? Zajrzyj do katalogu ofert Buylando Przeglądając ogłoszenia, od razu wiesz, jak wygląda związany z nimi plan zagospodarowania przestrzennego (jeśli tylko istnieje) lub czy potrzebujesz decyzji o warunkach zabudowy.

Większość działek położona jest w atrakcyjnych lokalizacjach i ma doprowadzone media oraz dojazd w postaci utwardzonej drogi. To sprawia, że przy minimum formalności szybko zyskujesz własny kawałek ziemi, który możesz ogrodzić i od razu zacząć urządzać zgodnie z własnym pomysłem.
Oceń artykuł
Buylando Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej?

Dołącz do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowymi ofertami i aktualnościami na naszym blogu

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 668 287 426

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij