Dodaj ogłoszenie
W gruncie rzeczy - do przodu!
| 2 minuty czytania

W gruncie rzeczy - do przodu!

Magda

Maj zleciał tak szybko, że niektórzy kalendarze przerzucili od razu z kwietnia na czerwiec. Roboty mieliśmy (i wciąż mamy) zatrzęsienie. Ale to dobrze. Dzieje się. Poniżej kilka słów o tym, co wydarzyło się w Buylando w maju. 


Widać, że sezon “na działki” wchodzi w najbardziej gorący okres. Zapytań o grunty mamy mnóstwo i to odnośnie do niemal każdego rodzaju działek. Choć oczywiście dominują te dotyczące rekreacyjnych, pod budowę całorocznego domu, ale także - i takich zapytań sukcesywnie przybywa - inwestycyjnych pod budowę domów na wynajem. Jeśli chodzi o regiony, to bez zaskoczeń - dominują dwa ogólne: góry i Mazury. 


Współpraca z Asari 


Niewątpliwie jedną z najważniejszych rzeczy, którą udało nam się dopiąć w maju, było rozpoczęcie współpracy z ASARI - jedną z największych platform CRM wspierających zarządzanie procesami sprzedaży w branży nieruchomości (i nie tylko). 


Dzięki niej pośrednicy mogą teraz w prosty i szybki sposób dodawać u nas ogłoszenia dotyczące działek bez konieczności wielokrotnego przenoszenia danych pomiędzy różnymi platformami. Dla nas to  również gigantyczna korzyść - nasza mapa gruntów coraz szybciej się teraz zapełnia, dzięki czemu poszukujący działek w konkretnych lokalizacja będą mogli szybko trafić na odpowiedni dla siebie grunt. 


Nowe działki w ofercie


Pomijając kwestie techniczne, cały czas intensywnie pracujemy też nad wprowadzaniem nowych gruntów do naszej oferty PREMIUM. I tak w maju na naszej platformie znalazły się dwie kapitalne osady na Dolnym Śląsku: W obu przypadkach mamy do czynienia z pięknymi, widokowymi terenami, które są doskonałą opcją zarówno pod budowę tzw. second home, jak i pod kątem inwestycyjnym. Warto dodać, że lada chwila w Góry Sowie od strony Jedliny będzie można dojechać pociągiem, natomiast znajdujące się w naszej ofercie działki położone są nieopodal kompleksu RIESE. Są one też doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania Dolnego Śląska, otwierają też wiele opcji do aktywnego wypoczynku przez 365 w roku.


Druga oferta to piękne, w pełni uzbrojone działki budowlane tuż przy lesie położone jedynie 3 km od Wołowa, od których bije cisza i spokój. 


Poprawienie prędkości serwisu


Być może niektórzy z Was zauważyli już, że znacząco udało nam się podnieść szybkość działania Buylando. Cały czas zasilamy serwis potężną liczbą danych, co jest rosnącym wyzwaniem właśnie w kontekście komfortu użytkowania choćby z perspektywy ładowania się mapy i zaczytywania zarysów działek.  


To jednak nie wszystko - niebawem odświeżymy również tzw. flow, dzięki czemu dodawanie gruntów na sprzedaż będzie bardziej intuicyjne i po prostu przyjemniejsze. 


Nieustannie zapraszamy Was do odwiedzania Buylando. Jeśli macie działkę na sprzedaż - wciąż ogłoszenie możecie dodać za darmo. Jeśli macie znajomych, którzy szukają gruntu, koniecznie dajcie im znać - albo poszukiwania przez nich działka już u nas jest, a jeśli nie, pomożemy ją znaleźć! Ekipa Buylando

 
Oceń artykuł
Buylando Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej?

Dołącz do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowymi ofertami i aktualnościami na naszym blogu

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 796 787 167

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij