Ostoja Słowińska - Twoje prywatne miejsce na ziemi
| 3 minuty czytania

Ostoja Słowińska - Twoje prywatne miejsce na ziemi

Monika

Monika

Miłośnicy spędzania wakacji nad morzem z pewnością nie raz zastanawiali się, jakim komfortem, a jednocześnie spełnieniem marzeń byłoby posiadanie domku w pobliżu plaży, w jednej z nadmorskich miejscowości. Codzienne spacery po plaży i dostęp do ulubionego miejsca na ziemi przez cały rok - brzmi zachęcająco, a dzięki działkom budowlanym zlokalizowanym w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego jest to możliwe. Ostoja Słowińska to miejsce, które może stać się Twoim azylem, do którego wracać będziesz zawsze wtedy, gdy zapragniesz spotkania z naturą i zatęsknisz za niezwykłymi morskimi krajobrazami.


Jeśli kochasz nadmorskie klimaty - Słowińska Ostoja to miejsce przeznaczone właśnie dla Ciebie.


Projekt tworzony przez przedsiębiorstwo Apion znajduje wielu swoich zwolenników, którzy od jakiegoś czasu poszukują gruntu, na którym mogliby stworzyć letniskowy domek, miejsce, do którego mogliby wracać w każdej wolnej chwili w celu naładowania baterii, odzyskania sił czy po prostu zawsze wtedy, gdy potrzebują bliskości z naturą i ukochanym morzem. Słowińska Ostoja to obszar znajdujący się w Gminie Smołdzino oddalony o 5 km od plaży i 2,5 km od jeziora Łebsko. To niezwykła okolica, która zaprowadzi Cię do najszerszych i najczystszych plaż Bałtyku. Nie ma więc wątpliwości - jeśli kochasz Bałtyk i myślisz o zakupie działki budowlanej niedaleko morza, to inwestycja właśnie dla Ciebie. Czym jeszcze charakteryzuje się Słowińska Ostoja? Jej sąsiedztwo otaczają unikatowe na skalę europejską Ruchome Wydmy, które widoczne są z poziomu terenu Ostoi. Niezwykłego widoku dodaje również latarnia morska w Czołpinie i góra Rowokół. To przestrzeń, która zachwycać Cię będzie każdego dnia tworząc swoisty azyl dla Ciebie i Twoich bliskich, z którymi zechcesz podzielić się kawałkiem swojej prywatnej nadmorskiej krainy. Twórcy tego projektu mają podstawy do tego, aby miejsce inwestycji nazywać wyjątkowo urokliwym. Granice Słowińskiego Parku Narodowego - Światowego Rezerwatu Biosfery UNESCO znajdują się w odległości 400 m od granicy działek - przyroda odgrywa tutaj niezwykle ważną rolę, dlatego nie zabraknie Ci jej bliskości.

To może Cię zainteresować: Jak uzyskać pozwolenie na budowę domu na działce siedliskowej?


Zaproś innych do swojego nadmorskiego azylu.


Działki zlokalizowane w pobliżu Słowińskiego Parku możesz zagospodarować na różne sposoby. Możesz stworzyć tam miejsce, do którego będziesz jeździć na wakacje, możesz spędzać tam każdą wolną chwilę, a możesz również zdecydować się na stworzenie przestrzeni, z której korzystać będą również inni użytkownicy. Zakup działki pod inwestycję turystyczną to jeden z lepiej przemyślanych pomysłów - dzięki temu zwracają się koszty zakupu działki, a dodatkowo, posiadasz na własność miejsce, które nie tylko daje Ci potrzebny zarobek, ale również sprawia, że możesz korzystać z dobroci morskiej infrastruktury kiedy tylko tego zapragniesz. Szum fal, zapach czystego morskiego powietrza, niezwykłe otoczenie - miłośnicy morza i Bałtyku zachwycać się będą tą przestrzenią każdego sezonu.

To może Cię zainteresować: Twój własny apartament w otoczeniu malowniczych gór - Lake Hill Resort & Spa może stać się Twoim drugim domem.

Oceń artykuł
Buylando Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej?

Dołącz do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z nowymi ofertami i aktualnościami na naszym blogu

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 668 287 426

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij