Działki Strzegomiany - Sobótka

 • Góry

 • Lasy

 • Rowery

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Natalia

668 Pokaż numer Loading...
 • Imię
 • E-mail
 • Telefon
 • Treść

Podstawowe informacje

Działki położone w malowniczej okolicy Ślężańskiego Parku Narodowego we wsi Strzegomiany w gminie Sobótka.

Szczegóły dotyczące gruntów:

Powierzchnia działek: 1191 m2

Cena: 113 000 (95 zł/m2)

 Rodzaj działek: budowlane i rolne

Media: prąd i woda

 Dojazd: droga utwardzona

Opis i atuty gruntówDziałki zlokalizowane we wsi Strzegomiany tuż przy granicy Ślężańskiego Parku Krajobrazowego położonego na Przedgórzu Sudeckim. Z jednej strony gruntów rozpościera się niezwykły widok na Ślężę, a z drugiej na pobliskie sady i panoramę Wrocławia znajdującego się nieco ponad 30 km od działek. Najwyższy i jednocześnie najczęściej odwiedzany przez turystów w tej okolicy Masyw Ślęży znajduje się zaledwie 3 km od nieruchomości.

Do działek prowadzi droga utwardzona zapewniająca komfortowy dojazd. Dodatkowym atutem gruntów jest przyłącze wody znajdujące się 200 m od granicy działki oraz przyłącze prądu, które zostanie doprowadzone do maja 2023. Grunt z numerem 284/22 o powierzchni 715 m2 posiada status działki rolnej, a druga 284/23 o powierzchni 478 m2 to działka budowlana, dzięki czemu wspólnie zapewniają doskonałe warunki do budowy domu jednorodzinnego z dużym ogrodem.

Wspaniała lokalizacja i niezwykle atrakcyjna pod względem widokowym okolica zapewniają ogrom możliwości z wykorzystaniem przestrzeni. W niedalekiej odległości od parceli znajdują się ścieżki piesze oraz rowerowe, takie jak Single Track Sulistrowiczki — ścieżka typu singletrack do jeżdżenia na rowerach górskich. Nieopodal nieruchomości, poniżej wsi Sulistrowice znajduje się Zalew Sulistrowicki, na którego terenie znajdują się dwie plaże — bezpłatna gminna oraz płatna w kompleksie wypoczynkowym „SuliCamp”.

Film

Okolica

Ślęża

Najwyższy szczyt Masywu Ślęży mierząca 718 m n.p.m. i należący do Korony Gór Polski. Na szczycie znajduje się punkt widokowy na Góry Sowie oraz nizinę Śląską, kościół, schronisko, wieża widokowa oraz kamienne rzeźby.

Radunia

Drugi najwyższy szczyt w Masywie Ślęży wznoszący się na wysokość 573 m n.p.m. Na wierzchołku góry znajduje się rezerwat przyrody.

Zalew Sulistrowicki

Zalew o powierzchni 6 ha zbudowany na Sulistrowickim Potoku poniżej wsi Sulistrowice. Na jego terenie znajdują się dwie plaże. Doskonałe miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Single Track Sulistrowiczki

Widokowa ścieżka rowerowa typu singletrack o łatwym poziomie trudności do jeżdżenia na rowerach górskich zlokalizowana w Masywie Ślęży. Doskonała dla osób początkujących i rodzin z dziećmi.

Wybierz działkę

Skontaktuj się z nami

Masz pytania

Skontaktuj się z
naszym konsultantem!

Umów się na rozmowę
 • Numer gruntu

  Działka 284/22

 • Powierzchnia

  715 m2

 • Dostępna

  67 925 zł

 • Numer gruntu

  Działka 284/23

 • Powierzchnia

  478 m2

 • Dostępna

  45 410 zł

Ważne dokumenty

Raport szczegółowy dotyczący działki

Plik dokumentu

Spodobała Ci się ta osada?

Masz pytania dotyczące gruntu? Zainteresowała Cię konkretna działka?

Skontaktuj się z nami

Umów się z naszym doradcą

Skontaktuj się z nami
Zamknij

Zostaw wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli wolisz omówić kwestie telefonicznie – zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

668287426