Działki Obręb ewidencyjny Miliszewy 0004 - Gmina Ciechocin

Powiat Golubsko-dobrzyński, Kujawsko-pomorskie

Obręb ewidencyjny Miliszewy - granica administracyjna

Szukasz działki w tej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Chcesz sprzedać tu działkę?

Dodaj swoje ogłoszenie!

Skorzystaj z mapy dzięki której precyzyjnie określisz położenie działki. Calość potrwa 5 minut!

Numer obrębu
0004
Nazwa obrębu
Miliszewy
TERYT
040502_2
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Powiat
golubsko-dobrzyński
Gmina
Ciechocin

Sąsiednie obręby

Działki

Obręb ewidencyjny Miliszewy (0004), gmina Ciechocin

Wczytuje...

Działki Obręb ewidencyjny Miliszewy na sprzedaż

Działki Obręb ewidencyjny Miliszewy na sprzedaż, sprzedam działkę bezpośrednio, kupię działkę pod budowę domu, kupię działkę rolną – na portalach z ogłoszeniami nieustannie rośnie liczba takich ofert. Znalezienie wymarzonej działki obręb ewidencyjny Miliszewy nie jest łatwą kwestią. Wśród ofert nieruchomości i gruntów na sprzedaż dużo ogłoszeń prezentuje się ciekawie na na wstępie. W jaki sposób zmierzyć, czy oglądana przez działka jest na pewno warta kupienia i spełnia wymogi potrzebne do funkcji, do którego chcemy ją użyć?

Spełnienie ambicji o byciu w posiadaniu swojego lokum zaczyna się od odnalezienia doskonałego gruntu. Zazwyczaj zdajemy sobie sprawę, w którym miejscu zamierzamy się osiedlić oraz mamy dany kapitał, zatem poszukujemy działek, które zrealizują nasze wymagania. Odkrycie idealnego kawałka ziemi jest jednak tylko wstępem długiego procesu kupowania działki obręb ewidencyjny Miliszewy. Bez względu na to, czy jest to grunt wyznaczony pod stawianie długo wyczekiwanego domu, prowadzenie przestrzeni na wynajem, czy też masz chęć rozsądnego ulokowania oszczędności, trzeba usiąść nad licznymi zagadnieniami powiązanymi z kupnem oraz skontrolować rentowność transakcji.

Jakiej działki obręb ewidencyjny Miliszewy szukasz?

Jeśli decydujemy się na kupno danej działki obręb ewidencyjny Miliszewy, powinniśmy mieć na uwadze nie tylko to, czy odpowiada naszym wymaganiom, ale głównie sprawdzić, co i czy ostatecznie będziemy w stanie na niej postawić. Na portalach ogłoszeniowych roi się od ofert, których sprzedający nie podają danych o możliwościach zabudowy i jej formie. Jednak dane te można skontrolować w planie zagospodarowania przestrzennego, znajdującym się na portalu internetowym urzędu gminy lub bezpośrednio w urzędzie gminy lub miasta.

Wyodrębnianych jest sześć najważniejszych kategorii działek: działki obręb ewidencyjny Miliszewy leśne, działki obręb ewidencyjny Miliszewy siedliskowe, działki obręb ewidencyjny Miliszewy rekreacyjne, działki obręb ewidencyjny Miliszewy inwestycyjne, działki obręb ewidencyjny Miliszewy rolne oraz działki obręb ewidencyjny Miliszewy budowlane. Przed kupieniem działki obręb ewidencyjny Miliszewy opłaca się zapoznać się z warunkami przewidywanej zabudowy, jakie daje konkretny rodzaj gruntu.

Działki Obręb ewidencyjny Miliszewy na sprzedaż - co wziąć pod lupę?

Wyróżniamy kilka podstawowych tematów, które należy wziąć pod lupę i zadbać o nie w czasie zakupu działki obręb ewidencyjny Miliszewy. Są to szczególnie: odpowiednia lokalizacja - na pewno jesteś już nastawiony na dany obszar kraju, który stanie się obszarem Twoich eksploracji, jeśli jednak marzysz o nieruchomości umiejscowionej w spokojnej przestrzeni, najlepiej także skontrolować plany inwestycyjne zaplanowane w jej najbliższych okolicach oraz czy działka nie jest umiejscowiona na obszarze zalewowym lub zasypowym, warunki zabudowy - decyzja o WZ jest potrzebna do pozyskania zezwolenia na zbudowanie domu, jeśli dla konkretnego gruntu nie ma określonego MPZP, powierzchnia działki obręb ewidencyjny Miliszewy - najmniejszą wielkością działki obręb ewidencyjny Miliszewy budowlanej zlokalizowanej w obszarze miejskim jest 600 m2, a na obszarach podmiejskich działka o powierzchni mniej więcej 1500 m2 wymiary działki obręb ewidencyjny Miliszewy - jest to ważna rzecz, ze względu na to, że dom musi być zbudowany przynajmniej 3 m od końca działki obręb ewidencyjny Miliszewy (a jeśli ściana posiada okna lub drzwi – 4 m), kształt działki obręb ewidencyjny Miliszewy - najbardziej optymalny będzie kształt prostokątny, wąskie działki obręb ewidencyjny Miliszewy i o niespotykanym kształcie, będą potrzebowały specyficznego projektu nieruchomości, droga i udział w drodze - działka budowlana musi posiadać do niej dostęp, jego brak komplikuje otrzymanie zezwolenia”uprawnienia na rozpoczęcie budowy lub będzie potrzebował większej ilości formalności, ogromne znaczenie ma także typ drogi, najkorzystniejsza będzie droga asfaltowa uzbrojenie - najkorzystniejszą możliwością jest wybranie działki obręb ewidencyjny Miliszewy wyposażonej we wszelkie media, jeśli nie są one połączone, warto skontrolować, czy nie będzie kłopotu z podłączeniem odpowiednich przyłączy – kanalizacja, woda, gaz i prąd.

Nie odnalazłeś jeszcze idealnej działki obręb ewidencyjny Miliszewy?

Proces poszukiwań odpowiedniej działki obręb ewidencyjny Miliszewy jest długi, gdyż po odkryciu odpowiadającego naszym oczekiwaniom miejsca warto skrupulatnie prześwietlić działkę, a potem dopilnować dużej ilości formalności powiązanych z samym kupnem. Pula nieruchomości na naszej stronie cały czas wzrasta. Bądź na bieżąco z ofertami z interesujących Cię obszarów kraju, a na pewno odnajdziesz odpowiadającą Ci przestrzeń dla siebie.

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy

Zamknij

Wypełnij formularz Oddzwonimy do Ciebie!

Śpieszy Ci się? Zadzwoń do konsultanta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 668 287 426

Szukasz działki w konkretnej lokalizacji?

Znajdziemy ją dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

Zamknij